BHP Iwa | doradztwo i szkolenia BHP PPOŻ - Tczew, Gdańsk, Gdynia | pomorskie

BHP Iwa
doradztwo i szkolenia BHP PPOŻ
Tczew, Gdańsk, Gdynia | pomorskie

Newsletter

Środa, 31.08.2016

Zmiany w zasadach zawierania umów o pracę - przeczytaj koniecznie!!!!

Wraz z nowelizacją Kodeksu pracy, która zacznie obowiązywać od 1 września 2016 r., pracodawców czeka modyfikacja obowiązków związanych z zatrudnianiem nowych pracowników.

. . .
 

Czytaj więcej

 


Czwartek, 7.01.2016

Zmiany w prawie pracy od 2016 roku

Nowe uprawnienia rodzicielskie, limity umów terminowych oraz wydłużone okresy wypowiedzeń dla umów na czas określony, a także oskładkowanie umów zleceń - to najważniejsze dla pracodawców zmiany w prawie, jakie przynosi rok 2016.

. . .
 

Czytaj więcej

 


Wtorek, 17.02.2015

Czym zajmuje się służba bhp?

Zakres zadań służby bhp w zakładzie pracy jest bardzo precyzyjnie określony w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U.  1997 nr 109 poz. 704).

. . .
 

Czytaj więcej

 


Czwartek, 12.02.2015

Szkolenia BHP - kto, kiedy, jak często?

Aby odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania związane ze szkoleniami pracowników w zakresie BHP, musimy sięgnąć po dwa podstawowe dokumenty: Kodeks Pracy oraz Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860 z późn. zm.). W oparciu o te dokumenty postaram się przybliżyć wam w formie pytań i odpowiedzi zagadnienia związane ze szkoleniami.

. . .
 

Czytaj więcej

 


Piątek, 30.01.2015

Czy moja firma musi mieć Instrukcję Bezpieczeństwa Pożarowego?

Wiele firm nie ma zielonego pojęcia o istnieniu takiego dokumentu jak Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego. Jak nie wiedzą o jego istenieniu, tym bardziej nie są świadomi, że muszą taką posiadać. Jeszcze niedawno byłam jedną z takich osób:) Ale bogatsza o wiedzę i doświadczenie w jej tworzeniu, pomogę wam dzisiaj odpowiedzieć na tytułowe pytanie: Czy moja firma musi mieć Instrukcję Bezpieczeństwa Pożarowego?

. . .
 

Czytaj więcej

 


<<  starsze posty